Archiwum: listopad 2016

XV Mityng Pływacki Osób Niepełnosprawnych

2016-11-04

Jubileuszowy XV Mityng Pływacki Osób Niepełnosprawnych im. Krzysztofa Brzęczka organizowany przez Fundację im. Brata Alberta w Chrzanowie. Nie mogło zabraknąć tam oczywiście naszych wolontariuszek pod opieką pani Joanny Tambor (Daria, Mariola, Justyna z klasy I ZSZ oraz Ania, Gosia i Paulina z III ZSZ)

Czytaj więcej »

Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki.

2016-11-08

SZLACHETNA PACZKA jest projektem pomocy bezpośredniej, w którym Darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. Adresy tych rodzin są pozyskiwane przez wolontariuszy, którzy działają lokalnie. SZLACHETNA PACZKA ma charakter ogólnopolski i jak żadna inna akcja charytatywna w Polsce łączy działania setek tysięcy osób.

Wszelkie dodatkowe informacje oraz miejsce zapisu jako wolontariusz znajdziecie na www.szlachetnapaczka.pl/superw.

Czytaj więcej »

Dobroć kręci

2016-11-11

"Dobroć kręci" to hasło charytatywnego maratonu rowerowego zorganizowanego przez chrzanowski klub Kinetik Fitness na rzecz Świetlica Terapeutyczna w Chrzanowie Fundacja im. Brata Alberta.

Czytaj więcej »

Turniej tenisa.

2016-11-11

Turniej tenisa stołowego rozegrany w ramach obchodów święta Niepodległości. Paulina, Ania, Piotrek, Fabian i Adrian reprezentowali naszą szkołę w tych zawodach.

Czytaj więcej »

Dzień otwarty. Zapraszamy rodziców!

2016-11-14

W środę 16 listopada o godzinie 16.30 odbędą się spotkania wychowawców klas z rodzicami. Zapraszamy.

Czytaj więcej »

UWOLNIJ KSIĄŻKĘ!

2016-11-15

Książki, które przeczytałeś zalegają na twoich półkach? Uwolnij książkę – daj jej drugie życie! Przynieś ją do szkoły i pozwól innym przeczytać! Nie pozwól, by została zapomniana i zarosła kurzem! Półki bookcrossingowe znajdziesz w sali 35 i 37.

Czytaj więcej »

Będzie się działo, będzie czytanie!!

2016-11-23

Nasza szkoła znalazła się w grupie szkół, które otrzymały wsparcie finansowe dla biblioteki w ramach "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2016". Głównym celem Programu jest uatrakcyjnienie księgozbiorów bibliotek szkolnych i pedagogicznych .

Na zakup nowości czytelniczych mamy aż 15 000 złotych!!!

Czytaj więcej »

Dzień Niepodległości

2016-11-26

„ A TO POLSKA WŁAŚNIE” – tymi słowami zakończyliśmy uroczystą akademię z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Ale zanim to się stało…
Na krawędzi sceny, przed widownią siedzi Stańczyk (Adrian Kocot). Widowisko poświęcone zostało tym, co skrzyżowali miecze pod Grunwaldem, tym, co szli z Krakowa z Kościuszką, tym, co jęczeli pod pruskim butem i umęczeni ginęli w śniegach Sybiru. 

Czytaj więcej »

V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Górach „Beskid Mały”

2016-11-26

V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Górach pod hasłem ,,Beskid Mały” rozpoczął się góralskim powitaniem i bajaniem o góralskim języku i ceprowskim jego rozumieniu. O ciekawe nagrody walczyło 11 szkół gimnazjalnych, 6 szkół ponadgimnazjalnych oraz 6 Szkolnych Kół Krajoznawczych Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego.

Fotorelacja na stronie PTT Chrzanów - kliknij tutaj.

Czytaj więcej »