Archiwum: grudzień 2022

Wizyta na lodowisku

2022-12-01
30 listopada klasa 2tb pod opieką wychowawcy Pana Pawła Ryby, odwiedziła chrzanowskie, kryte lodowisko.
Czytaj więcej »

Porozumienie o współpracy

2022-12-02
Dnia 1 grudnia zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Technicznych "FABLOK" w Chrzanowie a Zespołem Szkół w Babicach.
W ramach tego porozumienia uczniowie Zespołu Szkół będą mieli możliwość zgłębić swoją wiedzę techniczną poprzez udział w zajęciach dydaktycznych prowadzonych przez nauczycieli i uczniów z ZST "FABLOK" w Chrzanowie.
Czytaj więcej »

„Poznaj swoje prawa w pracy”.

2022-12-04

Zaproszenie do udziału w konkursie „Poznaj swoje prawa w pracy”.

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie „Poznaj swoje prawa w pracy”.
Celem konkursu jest popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadpodstawowych wiedzy dotyczącej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, legalności zatrudnienia oraz innej pracy zarobkowej.
Czytaj więcej »

Wtorkowe Mikołajki

2022-12-04

Uwaga!!!

6 grudnia, zgodnie z tradycją, naszą szkołę odwiedzi Święty Mikołaj. Każdy uczeń, który w tym dniu założy czapkę mikołajową, będzie zwolniony z odpowiedzi ustnej, a klasa, w której procentowo będzie najwięcej czapek, zostanie nagrodzona.
Czytaj więcej »

VII Chrzanowski Cross Św. Mikołaja

2022-12-05

W niedzielę 4 grudnia reprezentacja ZST "Fablok" wzięła udział w VII Chrzanowskim Crossie Św. Mikołaja. Bieg został rozegrany na dystansie 5 km. W rywalizacji uczestniczyło 200 biegaczy. Znakomite 15 miejsce zajął nasz uczeń Dawid Dudek z klasy 3 ta.

Czytaj więcej »

Wycieczka do Centrum Wspinaczkowego

2022-12-06

5 grudnia klasa 4tm pod opieką p. Beaty Maśko i p. Marzeny Rejdych wzięła udział w mikołajkowej wycieczce do Centum Wspinaczkowego "Forteca" w Krakowie. 

Czytaj więcej »

Dzień otwarty

2022-12-06

Dnia 14 grudnia o godzinie 17:00 odbędą  się ostatnie w tym semestrze zebrania z rodzicami dla klas: IV ta i IV tb. 

Dla pozostałych klas zaplanowano Dzień Otwarty w godzinach: od 17:00 do 19:00.
W tym dniu odbędzie się również świąteczny kiermasz słodkości i ozdób bożonarodzeniowych. 
Serdecznie zapraszamy
Czytaj więcej »

VII Powiatowy Turniej Ortograficzny o „Pióro Starosty Chrzanowskiego”.

2022-12-06

Uczniowie z klasy Ia technik mechatronik: Igor Bobowski, Krzysztof Majewski i Krzysztof Małkus reprezentowali dziś naszą szkołę podczas VII Powiatowego Turnieju Ortograficznego o „Pióro Starosty Chrzanowskiego”.

Gratulujemy chłopcom odwagi i chęci, by rozwijać swoje ortograficzne umiejętności.
 
Czytaj więcej »

Święty Mikołaj i Anioł

2022-12-07
6 grudnia nasi uczniowie: Kamila i Nikodem z własnej inicjatywy w stroju św. Mikołaja i Anioła zawieźli i wręczyli prezenty dzieciom z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Jaworznie.
Czytaj więcej »

Mikołajki na sportowo 2022

2022-12-07
Mikołajki na sportowo 2022
W dniu 6 grudnia w naszej szkole odbył się coroczny “Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej”. Do rywalizacji zgłosiło się 54 zawodników w 14 zespołach.
Czytaj więcej »

Mikołajki

2022-12-07

Mikołajki w naszej szkole były okazją do integracji, wspaniałej zabawy, a także odkrycia, kto był grzeczny, a kto jeszcze musi się poprawić :) Rywalizację, co do największej ilości czapek mikołajkowych, wygrała klasa 2tb.

Czytaj więcej »

Stypendia za wyniki w nauce z przedmiotów zawodowych

2022-12-08
7 grudnia w Zespole Szkół Technicznych "FABLOK' w Chrzanowie odbyła się uroczysta gala wręczenia listów gratulacyjnych dla uczniów, którym przyznano stypendium za wyniki w nauce z przedmiotów zawodowych. Wysokość stypendium wynosi 10.000 złotych.
Czytaj więcej »

Integracja na lodzie

2022-12-08

7 grudnia klasa 1 tb wraz z wychowawcą Magdaleną Żochowską i Panią Agatą Bolek wybrała się na chrzanowskie lodowisko. Integracja i ruch na powietrzu towarzyszyły świetnej zabawie. Jedni szlifowali swoje umiejętności, inni ćwiczyli równowagę na lodzie. Wszyscy dobrze się bawili.

Czytaj więcej »

XXI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH HIGH FLIER

2022-12-09
8 grudnia w naszej szkole odbyła się XXI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH HIGH FLIER.
Miłośnicy języka angielskiego z klas pierwszych i czwartych mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności lingwistyczne.
Czytaj więcej »

Dzień otwarty

2022-12-09

Szanowni Rodzice!!!

Dnia 14 grudnia o godzinie 17:00 odbędą się zebrania z rodzicami dla klas IV ta i IV tb.
Rodziców z klas: I ta i I tb, II ta i II tb, III ta i III tb, IV td i IV tm oraz I bsa i I bsb, II bs oraz III bs zapraszamy na Dzień Otwarty w godzinach od 17:00 do 19:00.
Czytaj więcej »

Klasa I bsb na lodowisku

2022-12-11

Fotorelacja z wyjścia mikołajkowego na chrzanowskie lodowisko klasy I bsb wraz z wychowawczynią Panią Beatą Curlej-Stokłosą

 
Czytaj więcej »

Z wizytą w Szkole Podstawowej nr 5 w Chrzanowie

2022-12-11

Kontynuujemy nasze wizyty w ramach pomocy szkołom podstawowym w zakresie Druku 3D. Tym razem w Szkole Podstawowej nr 5, Krystian i Krzysztof przeprowadzili instruktaż obsługi drukarki oraz projektowania dla nauczycieli. 

Czytaj więcej »

Spotkanie z przedstawicielami Orlen Serwis

2022-12-12

W dniu 9 grudnia uczniowie klas czwartych technikum wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami firmy ORLEN Serwis, która realizuje usługi w branży automatycznej, mechanicznej, elektrycznej oraz maszyn wirujących na rzecz Grupy Kapitałowej ORLEN oraz ANWIL.

Czytaj więcej »

Wolontariat naszej szkoły wyróżniony !

2022-12-15
Wolontariat naszej szkoły wyróżniony !
13 grudnia odbyła się Uroczysta Gala wręczenia Nagród Województwa Małopolskiego AMICUS HOMINUM w Filharmonii w Krakowie.
Nasza uczennica z kl. 4ta Kamila Chudy otrzymała wyróżnienie za wyjątkową i pełną zaangażowania działalność prospołeczną.
Czytaj więcej »

Kiermasz przedświąteczny w naszej szkole

2022-12-16
„Boże Narodzenie zawsze będzie trwało tak długo, jak długo będziemy stać od serca do serca i ręka w rękę.”
Kiermasz przedświąteczny w naszej szkole, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski i Radę Rodziców, był okazją do dzielenia się słodkościami i własnoręcznie wykonanymi ozdobami.
Czytaj więcej »

Wycieczka do muzeum i parku trampolin

2022-12-18
14 grudnia uczniowie klasy 3ta i 1ta najpierw spędzili kilka godzin w krakowskim Muzeum Lotnictwa Polskiego, a następnie teoretyczną wiedzę na temat latania zamieniali w parku trampolin na praktykę w trakcie: skoków, fikołków i nierzadko bolesnych upadków, czego ślady najlepiej było widać już następnego dnia.
 
Czytaj więcej »

Szkolny Wolontariat w Katowicach

2022-12-20
Szkolny Wolontariat w Katowicach
W niedzielę 18 grudnia Wolontariusze: Kamila i Krzysztof z 4ta, Jakub z 4tm, Łukasz z 1tb, Kinga i Wojciech z 1 bsa i 1bsb oraz dwóch studentów (naszych byłych Wolontariuszy) Mateusz i Krzysztof poświęcili swój czas, aby z bezdomnymi świętować Mszę Św. a potem pomogli wydawać dla nich ciepły posiłek.
 
Czytaj więcej »

Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy”

2022-12-20
W dniu 16 grudnia odbył się w naszej szkole konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy”.
Celem konkursu, którego patronem jest Państwowa Inspekcja Pracy w Krakowie jest popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadpodstawowych wiedzy dotyczącej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, legalności zatrudnienia oraz innej pracy zarobkowej.
Czytaj więcej »

Zwiedzanie Nikiszowca.

2022-12-20

W dniu 15 grudnia klasa 1tb odbyła wycieczkę do Katowic. W pierwszej kolejności zwiedziliśmy Nikiszowiec - zabytkowe osiedle robotnicze. Usłyszeliśmy dużo ciekawostek na temat życia w tym regionie.

Czytaj więcej »

Wycieczka przedmiotowa do firmy PhiLogic

2022-12-21

15 grudnia grupa uczniów z kl. 4ta mechatronik z Panem Konradem Szczurkiem uczestniczyła w wycieczce przedmiotowej do nowej siedziby firmy PhiLogic.

Czytaj więcej »

Szkolne jasełka połączone z kolędowaniem!

2022-12-23

W środę 21 grudnia w naszej szkole uczniowie z klasy Ita i I tb: Igor, Krzysztof, Dominik i Krzysztof pod kierunkiem Pana Macieja Krzeczka zaśpiewali kolędy: Wśród nocnej ciszy...Bóg się rodzi...Przybieżeli do Betlejem...Zaśnij Dziecino ..oraz pastorałkę Kolęda dla nieobecnych.

Czytaj więcej »
Czytaj więcej »

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!!!

2022-12-23

Zdrowych, szczęśliwych, pełnych radości, wiary i miłości, otulonych rodzinnym ciepłem Świąt Bożego Narodzenia życzy Dyrekcja Szkoły wraz z całym Gronem Pedagogicznym.

Czytaj więcej »

Nabór uczestników do projektu

2022-12-28

UWAGA!  2 stycznia 2023 r. rozpoczyna się kolejny nabór uczestników do projektu "Poprawa edukacji zawodowej w PCE w Chrzanowie i ZS w Libiążu poprzez rozwój CKZ i oferty kształcenia zawodowego" w roku szkolnym 2022/2023, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Czytaj więcej »